Wszystkie trzy jesteśmy miłośniczkami gotowania, jedzenia i celebrowania codzienności – najlepiej w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Wszystkie trzy kochamy podróżować, wykorzystujemy nasze podróże do zdobywania nowych doświadczeń kulinarnych, odkrywania nowych smaków i wracamy z nich z walizką pełną przypraw oraz egzotycznych składników. Wszystkie trzy chętnie podejmujemy się też nowych wyzwań. Kilka lat temu założyłyśmy blog ślubny weddingfairy.pl i od tego czasu temat ślubów, pomysłów na prezenty dla państwa młodych oraz życia we dwoje niezmiennie przewija się w naszym życiu. 

Z połączenia tych właśnie pasji powstała książka Zakochani w kuchni. Książka, którą stworzyłyśmy od początku do końca same, w którą włożyłyśmy wiele serca i która – mamy nadzieję – ułatwi życie zarówno samym nowożeńcom, jak i wszystkim tym, którzy poszukują wyjątkowego prezentu na ślub lub wesele. 

Zuza, Ewa i Kasia

Jeżeli masz pytania dotyczące naszej książki lub chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszego wydawnictwa, skontaktuj się z nami – info@zakochaniwkuchni.pl.